Nejnovější recenze ze sekce Držáky do auta

Ověřený zákazník Dárky.cz Black

Přidáno: 4. května 2024

Zakoupeno v Dárky.cz

Dobrý vyroz sedí pěkné telefon

AlzaPower APW-PHAMCP05B

AlzaPower APW-PHAMCP05B

Přidáno: 3. května 2024

Zakoupeno v Alza.cz

bezva i do malého auta, dobře drží

AlzaPower APW-PHFCPB01B

iOttie Easy One Touch 5 Air Vent Mount HLCRIO172

• drží dobře

netbat netbat

Přidáno: 28. dubna 2024

• Výborné uchycení v mřížce větráku kovovým háčkem (neulomí se a nezdeformuje, "neunaví se" po čase jako plastové čelisti jiných držáků)
  • Délka upevňovacího háčku je nastavitelná šroubem, což je vhodné pro různé mřížky a žebrování.
  • Naklánění žeber výdechu klimatizace funguje v plném rozsahu i se vsazeným držákem (Jiné držáky, které jsem měl, to neumožňují.) Na Octavii je ovládací páčka poněkud hůře přístupná, je pod držákem, ale funguje.
  • Dvě opěrně nožky tvoří s háčkem trojbodové pevné uchycení.
  • USB-C konektor typu F (samička) pro kabel podle volby uživatele. Lze dokoupit i kabel USB-C to USB-A, když je třeba připojit se do širokého konektoru typu A.
  • Držák nabíjí i telefon typu Android (Androidy mají bezdrátový nabíjecí standard Qi, jiný než iPhony), i když v dokumentaci jsou pro držák uvedeny jako podporované pouze telefony typu iPhone.
  • Magnety v držáku pevně drží můj telefon v plastovém průhledném pouzdru (typ pouzdra Spigen Ultra Hybrid OneTap Metal Ring MagSafe Google Pixel 8 Pro).
  • Chlazení v držáku přispívá k udržení přijatelné teploty na styku mezi telefonem a držákem.
  • Zeleně svítící kroužek na okraji držáku vůbec neruší při jízdě potmě, navíc ho zakrývá telefon, tj. nenastává situace, na niž upozorňovali jiní recenzenti, jimž prý příliš silná světelná indikace vadila.
  • Naklonění plochy držáku lze v určitých mezích měnit. Držák má kulový kloub s aretací pomocí plastové matice.
  • Změřil jsem, že telefon s OS Android se na držáku nabíjí jen výkonem 9 W (max. uváděný výkon pro iPhone je 15 W). Je to dáno odlišným nabíjecím standardem.

Držák CubeNest S1C2 jsem vybíral velmi dlouho z většího počtu typů řady výrobců, požadoval jsem současné splnění více kritérií:
1) pevné spolehlivé uchycení držáku v mřížce větráku v autě,
2) schopnost pevně držet magnetem mobilní telefon, aby za jízdy nespadl,
3) schopnost bezdrátově nabíjet telefon typu Android (konkrétně Google Pixel 8 Pro),
4) aby přívod napájení byl zajištěn odnímatelným kabelem, v případě poškození kabelu nebo konektoru na jeho konci je pak možné kabel snadno nahradit.
To vše uvedený typ splňuje a má ještě další významnou kladnou vlastnost, kterou jsem u žádného jiného typu nenašel: aktivní chlazení plochy pod telefonem. Držák dokáže opravdu chladit na nižší teplotu než má okolní vzduch (!!!), není to jen obyčejné ofukování, jaké bývá u tzv. chladicích podložek např. pod herní počítače - notebooky. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem po několika minutách nabíjení sejmul telefon a našel na ploše držáku uprostřed zvláštní matnou skvrnu, která byla tvořena jemným povlakem zkondenzované vlhkosti ze vzduchu na studené plošce.
Bezdrátové nabíjení má jako vedlejší účinek ohřev nabíjecí části i telefonu vlivem ztrát. Riziko přehřátí telefonu na nabíječce se chlazením snižuje - na rozdíl od jiných bezdrátových nabíjecích držáků.
Chladicí čip, který funguje jako malé tepelné čerpadlo, má studený konec pod telefonem a teplý konec pod držákem u mřížky. Tam je v držáku umístěn malý zcela tichý větráček, který jej ofukuje a odvádí z teplého konce čipu teplo i v situaci, kdy z výdechu klimatizace v autě nevychází proud chladného vzduchu. Pozor na výdech horkého vzduchu z topení v zimě, může hodně zkrátit životnost baterie v telefonu.
Nižší než jmenovitý nabíjecí výkon pro telefon typu Android mi naštěstí vůbec nevadí, býval bych se smířil i s nabíjením 5 W. Při větším výkonu se každý telefon více zahřívá a trpí jeho baterie, třída 10 W mi bohatě stačí. Koupě držáku byl pokus s nejistým výsledkem, nevěděl jsem předem, zda bude fungovat se standardem Qi pro Androidy. Ale vyšlo to.
POZOR, telefon v pouzdru bez magnetického kroužku drží jen velmi slabě nebo vůbec. Je naprosto nezbytné použít obal označený jako MagSafe či MagSafe kompatibilní, který je na zadní straně opatřen magnetickým kroužkem. Jak jsem psal, s ním telefon drží velmi pevně. Když jej snímám z držáku, trochu se bojím, že držák vytrhnu z palubní desky i s mřížkou.
S výrobkem jsem maximálně spokojen a mohu ho doporučit jak majitelům iPhonů, tak vlastníkům telefonů s bezdrátovým nabíjením, které mají Android. Výrobce držáku zaslouží pochvalu.

FIXED Click s uchycením na sklo FIXH-CLI

FIXED Click s uchycením na sklo FIXH-CLI

Přidáno: 26. dubna 2024

(naposledy upraveno 26. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Funguje tak, jak člověk očekává

Reakce značky Fixed

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těší nás Vaše spokojenost. Přejeme hezký den. :)

Ověřený zákazník Dárky.cz Zdeněk

Přidáno: 26. dubna 2024

(naposledy upraveno 26. dubna 2024)

Zakoupeno v Dárky.cz

• Flexibilita a spolehlivost držáku
Road Star držák na mobil do auta SD-1121

Road Star držák na mobil do auta SD-1121

Ověřený zákazník Bestseller.cz Ja

Přidáno: 25. dubna 2024

(naposledy upraveno 25. dubna 2024)

Zakoupeno v Bestseller.cz

• Dobře drží
CubeNest S1C1

CubeNest S1C1

Ověřený zákazník Cubenest Radim

Přidáno: 22. dubna 2024

Zakoupeno v Cubenest

• Sedí pěkně v mřížce ventilátoru
  • Telefon drží pěkně na místě
HOCO CA91

HOCO CA91

Ověřený zákazník iPouzdro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. dubna 2024

Zakoupeno v iPouzdro.cz

• Spatne drzi v mrizce,ale to je chyba fordu ne vyrobku
AlzaPower APW-PHACSP10B

AlzaPower APW-PHACSP10B

Přidáno: 21. dubna 2024

• Kvalitní zpracování
  • Dobrá cena

Ověřený zákazník Alza.cz Petr

Přidáno: 19. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Na palubní desce drží připnutá velice dobře. Nepadá ani na horší cestě. Telefon je stabilně zajištěn

Ověřený zákazník Cubenest Antonín

Baseus SUYL-XP01

Baseus SUYL-XP01

Ověřený zákazník Tvrzenáskla.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2024

(naposledy upraveno 18. dubna 2024)

Zakoupeno v Tvrzenáskla.eu

• špatné držení telefonu,nemá pružinu
Baseus SUYL-XP09

Baseus SUYL-XP09

Ověřený zákazník Alza.cz Bimho

Přidáno: 16. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Tento produkt je o fous lepší ,drží perfektně na palubce a ani se nehne.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25