CubeNest S0C0

Nový silnější magnet Mějte dnes stále víc a víc nezbytný telefon vždy po ruce a na dohled!   Cubenest přináší inovaci, pohodlí a spolehlivost. Příslušenství od této značky...
Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 960 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 87 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 589 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 17 623 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 3 215 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč90 % • 2 499 recenzíDalší informace
6 dní • 1 variantaZdarma97 % • 87 352 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč178 recenzíDalší informace

Rychlonabíjení
Bezdrátové nabíjení Qi
MagSafe

• , zakoupeno v Alza.cz

Velmi chytrý a pevný způsob uchycení do téměř jakékoliv větrací mřížky auta. Praktická otočná hlava s magnetem. Magnet je opravdu velmi silný, drží pevně a bezpečně. Primárně určeno pro Apple zařízení, ale já používám i pro mobil s nalepeným kovovým plíškem, protože stejně dobrou variantu pro neApple jsem nenašel. Držák je sice dražší, ale použité materiály budí dojem opravdu kvalitního výrobku.

• Konečně něco co drží ve ventilatotu

• výborné uchycení do auta
    • pouze pro Apple (MagSafe) - ale jde to vyřešit :-)

Samotný držák je za mě jeden z nelepších. Vyzkoušel jsem jich opravdu hodně (Fixed, Swissten, AlzaPower,...)
    Držák je kompaktní a nepřekáží.
    Zpracování je precizní, dokonce lze uchytit i jinam než do mřížky - kamkoli, kde se dá zaháknout háček (v mém případě za držák nápojů vedle CD mechaniky). Háček se dá přitahovat i pootáčet, takže variabilita je opravdu velká.
    ...
    Pro neApple:
    Lepit magnetický kroužek Mag Safe např. od Fixed jsem nepovažoval za šťastné řešení. Jednak se odlepuje a pak máte pořád něco na telefonu navíc. A nelze dát pod kryt telefonu.
    ALE je jiné řešení - Magnet MagSafe lze snadno vyměnit. V mém případě jsem ho nahradil z držáku Swissten M5-HK. Jednoduše místo magnetu Mag Safe namontujete magnet Swissten (nebo jiný). Uchycovací kloub je stejný.
    Co se týká magnetů - nejlépe drží Swissten, méně AlzaPower, ještě méně Fixed ICON Vent, a ještě méně Fixed Maggy XL.

Uchycení držáku
Rychlonabíjení
Bezdrátové nabíjení Qi
MagSafe

Nový silnější magnet

Mějte dnes stále víc a víc nezbytný telefon vždy po ruce a na dohled!

Cubenest přináší inovaci, pohodlí a spolehlivost. Příslušenství od této značky klade důraz na detail a zpracování a je věrným společníkem doma, v kanceláři, ale i na cestách.

Magnetický držák do auta kompatibilní s funkcí MagSafe zajistí

BEZPEČNOST pomocí vylepšeného silného magnetu pevně uchopí Váš telefon držák nezaskočí žádná ostrá zatáčka ani výmol, váš telefon zůstane vždy pevně na svém místě na povrchu je odolná kevlarová vrstva

POHODLÍ díky silnému magnetickému kroužku se telefon po přiblížení automaticky připojí možnost horizontální nebo vertikální polohy telefon sejmete pomocí jedné ruky

Balení obsahuje:

Magnetický držák s uchycením do mřížky ventilace

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Konečně něco co drží ve ventilatotu

• výborné uchycení do auta
    • pouze pro Apple (MagSafe) - ale jde to vyřešit :-)

Držák je kompaktní a nepřekáží.
    ...
    Pro neApple:

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 87 recenzíDalší informace

• pevné upevnění v mřížce
    • silný magnet
    • jednoduchá instalace
    • jednoduchý design

Koupila jsem si ho na doporučení kamaráda a jsem naprosto spokojená. Doporučuji.

• , zakoupeno v Cubenest

• Skvěle drží v mřížce větrání.
    • První držák, který drží telefon, že se opravdu ani nehne.

Při montáži mi chvilku trvalo, než jsem našel správnou pozici, aby byl držák opravdu pevně fixovaný. Ale drží opravdu, jak přibitý. Telefon mám iPhone 13 v pouzdru, ale magnet drží spolehlivě. Je to opravdu skvělý držák na telefon.