Connect IT CI-195

Max. šířka zařízení
95 mm

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Je to první držák na mobil,který po přillepení neodpadává z palubky.

Je nutné ho přilepit na gelovou podložku,pak je všechno Ok.

• , zakoupeno v ALFA.cz

drzi, dela presne co jsem cekal

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Super drží, a líbí se mi vzhled

Max. šířka zařízení
95 mm

CONNECT IT CI-195 Strong Holder je univerzální držák do auta určený pro všechny mobilní telefony o úhlopříčce v rozpětí od 3,5" do 5,3". Je důmyslně navržen k pevnému uchycení na palubní desku nebo čelní sklo tak, aby byl telefon vždy při ruce a na dohled. S pomocí chytré technologie 3M filmu umístíte držák také na nerovný a prodyšný povrch. Kloub disponuje rotací 360°, takže můžete mobilní telefon pohodlně natáčet do vodorovné nebo svislé polohy.

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Je to první držák na mobil,který po přillepení neodpadává z palubky.

Je nutné ho přilepit na gelovou podložku,pak je všechno Ok.

• , zakoupeno v ALFA.cz

drzi, dela presne co jsem cekal

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Super drží, a líbí se mi vzhled

• , zakoupeno v iMore.cz

• , zakoupeno v suntech.cz

• - drží i bez gelu na palubní desce (měsíc, i když jsem měnil jeho původní umístění)
    • - drží dobře i mobil (např. můj 5")
    • - vypadá dobře

vzhledný produkt s (zatím - měsíc) výbornou funkcí

• , zakoupeno v CZC.cz

• Výborně drží i na palubní desce i bez podložky.
    • Nic.

Výborně drží i na palubní desce i bez podložky.

• prevedenie
    • jednoduchost montaze
    • jednoduchost uchytenia mobilu

Chcel som kvalitny jednoduchy drziak a tento splnil ocakavania..

• - jednoduch7
    • - pevný
    • dobře drží jakna skle, tak na přístrojové desce

Splnil vše, co jsem od něj očekával.

• Pevně drží telefon

• , zakoupeno v Alza.cz

• Zvladne i o neco vetsi tablet, nez pisou, byt s trochou nasili.

Trochu jsem podcenil velikost sveho tabletu (Asus TF101). Prestoze je to 10.1 tablet, fyzicky je vetsi, jelikoz ma tluste okraje.
    S trochou nasili se mi podarilo drzak roztahnout i na tento tablet (velikost 271 x 171 mm). Uplne to ale nedoporucuju ;-)